Kontakts ar alpakām var dot apbrīnojamu labumu bērniem un pieaugušajiem, kuriem ir emocionālas rakstura problēmas, bērniem, kuriem ir mācīšanās un koncentrēšanās grūtības, kā arī gados vecākiem cilvēkiem, kas cieš no demences


Alpaka


Alpakas ir fantastiski radījumi, kas ļauj cilvēkiem justies ērti. Viņi ir tik mīloši, draudzīgi un, protams,nenovērtējami, viņi ir ļoti vienkārši, un viņiem ir vienalga, kā cilvēks izskatās un ko un kā dara.

Alpakas var būt ļoti izklaidējošas, uzjautrinošas, vērojot viņas Jūs ne tikai smaidīsiet, bet kontakts ar tām ir lielisks veids ,kā aizmirst ikdienas problēmas.

Pieskāriens


Pieskāriena nozīme ir nepieciešama mūsu emocionālajai un fiziskajai labsajūtai. Bērniem un pieaugušajiem, kuri ir slimi un ir saņēmuši pieskārienu no cita cilvēka, var būt ļoti grūti tos pieņemt, bet silta dzīvnieka pieskāriens ir nedraudīgs un sniedz baudu šim indivīdam. Lai gan alpakas ir lieli dzīvnieki, tās sniedz drošuma un miera sajūtu..


Viens no izplatītākajiem faktoriem bērniem un pieaugušajiem, kas cieš no dažādām grūtībām, ir zems pašvērtējums, šie cilvēku ikdienā ir koncentrēti tikai un vienīgi uz savām problēmām.

Dzīvnieki var palīdzēt atkal koncentrēties uz apkārtējo vidi, un tad kad Jūs runājat ar dzīvniekiem, kā arī vērojot to uzvedību indivīds domā par citām lietām, nevis par sevi pašu. Tas pats par sevi var būt ļoti terapeitiski un izraisīt uzticēšanos dzīvniekam un mīlestību pret šo cilvēku no dzīvnieka, ko bērnam vai pieaugušajam ir grūti pieņemt no cilvēka.


Mēs organizējam īpašas “terapijas” sesijas visu vecumu cilvēkiem, lai gan bērniem jābūt 7 gadus veciem un vecākiem.

Īpašajās sesijās piedalīsies arī citi mūsu Lauku sētas iemītnieki, dodot iespēju samīļot arī mazus dzīvniekus, iegūstot papildu labumu no apmeklējuma.

Alpaku terapijas pamatus esam apguvuši īpašās apmācībās ārvalstīs, un esam ieguvuši nepieciešamos sertifikātus.

Pieprasiet plašāku informāciju

vai uzdodiet specifiskus jautājumus

Alpaku terapija


Terapijas nodarbības norisinās 2 reizes mēnesī