Piedāvājam Jums lielisku atpūtas iespēju Zemgalē, Jelgavas pievārtē atpūtas kompleksā- viesu namā UPESLĪČI

Atrašanās vieta


Atpūtas komplekss - viesu nams atrodas 1 kilometru no Jelgavas, klusā un iekoptā vidē Svētes upes krastā. Atbraukt pie mums var ne tikai ar auto, bet arī ar jahtu vai motorlaivu.

Rīga - 51 km (60 min)

Dobele - 25 km (21 min)

Tukums - 51 km (42 min)

Sakatīt kartē

Iespējas


Tā kā vienlaicīgi viesu namā notiek tikai viens pasākums, viesiem pieejama 2 ha plaša un pilnībā privāta teritorija ar dīķi, koptu zālienu un lauku sēta, kur varat satikt dažādus dzīvniekus. (skatit Alpakas)

Piedāvājam Jums speciāli iekārtotu svinību vietu – pārveidotu šķūni dažāda veida pasākumiem (kāzas, svinības, semināri, apmācības) līdz pat 80 cilvēkiem, tāpat varat izmantot banketu zāli ar ietilpību līdz 40 personām.

Mūsu pavāri nodrošinās Jūsu viesiem ēdināšanas pakalpojumus dažādām gaumēm un iespējām.

 


Mūsu nelielajā dīķī ir dažādas zivis līņi, karūsas, amūri, līdakas.
Upeslīču lauku sētā Jūs sagaidīs dažādi dzīvnieki, tādi kā alpakas, pundurkaziņas un aitas. Visi dzīvnieki ir pieradināti un labprāt ļaus Jums tos pabarot no rokas.

Esam uzsākuši mūsu alpaku apmācību ar mērķi sniegt visiem interesentiem pasaulē populāro pakalpojumu -pastaiga ar alpakām.


 


Viesu namā ir nelieli labiekārtoti numuri ar visām ērtībām, kā arī speciāli iekārtotas telpas lielākam nakšņotāju skaitam, kuros var izguldīt kāzu, semināru un citu pasākumu viesus. Atpūtas kompleksā varam izguldīt līdz pat 50 viesiem. Sīkāka informācijā sadaļā Istabu plāns.

Laicīgi pasūtot, iespējams baudīt pirts priekus vai dīķa malā atpūsties apsildāmā pirts kublā.

Pieprasiet plašāku informāciju

vai uzdodiet specifiskus jautājumus

Priecāsimies uzņemt Jūs UPESLĪČU skaistajā vidē.


Lūdzu, detalizētāku informāciju par Upeslīči atpūtai piedāvājumu apskatiet sadaļā Svinības un Semināriem.